3 miesięczny Akay

3 miesięczny Akay
3 miesięczny Akay, fot. My Queen

czwartek, 2 sierpnia 2012

Nauka slalomu

Od kilku łaanych miesięcy nie chodzimy na treningi, i od takiego też czasu Akay nie widział slalomu. Uczyliśmy się metodą tunelową. Pies zrozumiał, że trzeba biec w środku i szybko. Skręcanie wejścia do slalomu szło nam jako-tako. Pewnie dlatego, że rzadko robiliśmy slalom.
No i wczoraj po długich bojach z lenistwem salom stanął pod blokiem :) oczywiście nasz slalom, ja go zrobiłam :) No i się okazało, że mam MEGA cudownego psa, który wszystko pamięta. Nawet kąt 90 mu nie straszny. Obiegał drzewka, wpadał w pierwszą tyczkę, prostował się i szedł jak burza.
Wymyśliam sobie, że najpierw zrobię konkretne wejścia a potem zacznę zwężać slalom.
Obiecałam sobie, że codziennie do obozu, czyli do 16-go będziemy ćwiczyć slalom. Proszę trzymać kciuki za mnie :D
Będę zdawać relacje z postępów :)
Dobranoc