Miłość Akaya
3 miesięczny Akay
3 miesięczny Akay, fot. My Queen
czwartek, 26 sierpnia 2010
środa, 25 sierpnia 2010
Podły wiek dorastania
Zaczyna się!!! Akay dorasta i zaczyna się stawiać. Na porannym spacerze ogłuchł!!! I tym porannym spacerem zakończył się okres nic nie robienia.
Do tej pory miał szczeniakowo, uczyłam go tego co mi było potrzebne do fajnego życia z nim. Mówię stanowcze KONIEC! Zaczynamy pracować.
Z jego charakterem to on jeszcze nie raz mi pokarze co to jest okres dorastania :///
Nie dam się! Będe twarda
Do tej pory miał szczeniakowo, uczyłam go tego co mi było potrzebne do fajnego życia z nim. Mówię stanowcze KONIEC! Zaczynamy pracować.
Z jego charakterem to on jeszcze nie raz mi pokarze co to jest okres dorastania :///
Nie dam się! Będe twarda
piątek, 20 sierpnia 2010
Zaczynam
Zacząć od czegoś trzeba :/
Zabieram się do tego już od kilku dni i chyba najgorszy dla mnie jest właśnie ten początek!!!
Przedstawię moje psy:
Elza - suka w typie owczarka szkockiego(jak dla mnie bardziej collie niż nie jeden z rodowodem), schroniskowiec, u nas od początku kwietnia 2008r
Akay - border collie, sześciomiesięczny szczyl-ale już bardzo poważny pies :) z jego powodu zakładam ten blog, jaki miał być-taki jest, nic dodać nic ująć - mój zajebisty border
Zabieram się do tego już od kilku dni i chyba najgorszy dla mnie jest właśnie ten początek!!!
Przedstawię moje psy:
Elza - suka w typie owczarka szkockiego(jak dla mnie bardziej collie niż nie jeden z rodowodem), schroniskowiec, u nas od początku kwietnia 2008r
Akay - border collie, sześciomiesięczny szczyl-ale już bardzo poważny pies :) z jego powodu zakładam ten blog, jaki miał być-taki jest, nic dodać nic ująć - mój zajebisty border
Subskrybuj:
Posty (Atom)