3 miesięczny Akay

3 miesięczny Akay
3 miesięczny Akay, fot. My Queen

czwartek, 26 sierpnia 2010

Miłość Akaya




Akay pracuje na wszystko!!
Jak słyszałam, że psy potrafią pracować na pomidora, jabłko czy inne warzywa to byłam w lekkim szoku. Teraz ja też tak mam :) Akay kocha każde jedzenie i kocha pracę. Nie trudno było to połączyć.

środa, 25 sierpnia 2010

Podły wiek dorastania

Zaczyna się!!! Akay dorasta i zaczyna się stawiać. Na porannym spacerze ogłuchł!!! I tym porannym spacerem zakończył się okres nic nie robienia.
Do tej pory miał szczeniakowo, uczyłam go tego co mi było potrzebne do fajnego życia z nim. Mówię stanowcze KONIEC! Zaczynamy pracować.
Z jego charakterem to on jeszcze nie raz mi pokarze co to jest okres dorastania :///
Nie dam się! Będe twarda

piątek, 20 sierpnia 2010

Zaczynam

Zacząć od czegoś trzeba :/
Zabieram się do tego już od kilku dni i chyba najgorszy dla mnie jest właśnie ten początek!!! 
Przedstawię moje psy:
Elza - suka w typie owczarka szkockiego(jak dla mnie bardziej collie niż nie jeden z rodowodem), schroniskowiec, u nas od początku kwietnia 2008r 

Akay - border collie, sześciomiesięczny szczyl-ale już bardzo poważny pies :) z jego powodu zakładam ten blog, jaki miał być-taki jest, nic dodać nic ująć - mój zajebisty border