3 miesięczny Akay

3 miesięczny Akay
3 miesięczny Akay, fot. My Queen

sobota, 28 maja 2011

Dzisiaj jest sobota. Dzisiaj było seminarium w DogCamus. To był BAAARDZO dobry dzień!!!
Ale żeby bylo wiadomo o co chodzi to kilka slów wstępu.
Od jakiegoś czasu zaczęłam z Akayem treningi agility. Mamy wymagającą Panią trener :) i we wtorek dostaliśmy z Akayem wpierdziel. I to ostry! Zajechałam psa nie mogąc go dogonić na prostej. Byłam zła na siebie, że tak wolno tyłek ruszam. Tak bylo we wtorek.
Dzisiaj od rana myślałam jak biegać, żeby nie popełnić wtorkowego błędu. Zaczęłam myśleć nad tym co robię, po prostu wzięłam się i ogarnęłam! i podziałało. Akay wytrzymał wszystkie trzy treningi nie tylko wytrzymał ale i pokazał na co go stać.. Jestem z niego MEGA dumna!!! Zobaczymy jak będzie jutro? Wierze, że damy radę!

Brak komentarzy: