3 miesięczny Akay

3 miesięczny Akay
3 miesięczny Akay, fot. My Queen

piątek, 20 sierpnia 2010

Zaczynam

Zacząć od czegoś trzeba :/
Zabieram się do tego już od kilku dni i chyba najgorszy dla mnie jest właśnie ten początek!!! 
Przedstawię moje psy:
Elza - suka w typie owczarka szkockiego(jak dla mnie bardziej collie niż nie jeden z rodowodem), schroniskowiec, u nas od początku kwietnia 2008r 

Akay - border collie, sześciomiesięczny szczyl-ale już bardzo poważny pies :) z jego powodu zakładam ten blog, jaki miał być-taki jest, nic dodać nic ująć - mój zajebisty border

Brak komentarzy: