Zaczyna się!!! Akay dorasta i zaczyna się stawiać. Na porannym spacerze ogłuchł!!! I tym porannym spacerem zakończył się okres nic nie robienia.
Do tej pory miał szczeniakowo, uczyłam go tego co mi było potrzebne do fajnego życia z nim. Mówię stanowcze KONIEC! Zaczynamy pracować.
Z jego charakterem to on jeszcze nie raz mi pokarze co to jest okres dorastania :///
Nie dam się! Będe twarda
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz