3 miesięczny Akay

3 miesięczny Akay
3 miesięczny Akay, fot. My Queen

sobota, 7 lipca 2012

Pierwsze zerówki

1go lipca odbyły się Zawody MULTICUP organizowane przez Cavano. Wzięliśmy w nich udział :) ponieważ były blisko (Głosków), było kameralnie i dla socjalizacji.
Chociaż A0 były po 12 to pojechaliśmy od rana a upał był okropny. Nie wiem kto był bardziej zmęczony, ja czy Akay.
W Agility mamy dis ponieważ nie mamy zrobionych strefówek i omijałam je. Źle mi z tym było bo mam wrażenie, że uczę Akaya omijania ich :(( ale to pierwszy i ostatni raz.
W pierwszym Jumpingu A0 zajęliśmy 4te miejsce.


Widać dokładnie co muszę ćwiczyć - bieganie i jeszcze kilka drobnostek ;)
Drugi Jumping A0 to 2gie miejsce.


Biegło mi się "za szybko" aż poszłam zapytać czy było na czysto. Ale prędkości to nie mamy rewelacyjnej. Żar z nieba i długie czekanie były tego przyczyną.
Tak sobie myślę, że skoro ja się już ogarnęłam na torze i pies nauczył się pracy przy ręku to może uda się nam przyspieszyć.
Przed nami nauka popylania po kładce :p tylko nie bardzo wiem gdzie :/ coś wymyślę.

Brak komentarzy: