Jak widać byliśmy na hali, było bardzo przyjemnie.
A na semi byo SUPER. Dużo cennych uwag, przykłady ćw dla konkretnego psa (od tamtej pory przed każdym treningiem Akay robi ćwiczenia rozciągające do ciasnych skrętów), rady, porady i mega motywacja.
Będę "polować" na seminaria z Iwoną :) i każdemy polecam.
Pojechaliśmy całą rodziną :) Przemek pilnował Wiktorka a Ezi im towarzyszyła :) Jak przychodzili na halę popatrzeć na treningi to Ezi przyszła do mnie się przywitać a potem prosto do klatki (naszej oczywiście, a nie pierwszej wolnej) i nawet nosa nie wystawiła jak biegaliśmy. Mądre z niej suczydło.







Brak komentarzy:
Prześlij komentarz