3 miesięczny Akay

3 miesięczny Akay
3 miesięczny Akay, fot. My Queen

poniedziałek, 9 lipca 2012

Seminarium z Iwoną Gołąb

Na seminarim z Iwoną byłam pod koniec marca i caly czas czekałam na filmiki ;)) od Ady, których notabene nie dostałam :(( Ale mam zdjęcia to je wstawie.


Jak widać byliśmy na hali, było bardzo przyjemnie.






A na semi byo SUPER. Dużo cennych uwag, przykłady ćw dla konkretnego psa (od tamtej pory przed każdym treningiem Akay robi ćwiczenia rozciągające do ciasnych skrętów), rady, porady i mega motywacja.
Będę "polować" na seminaria z Iwoną :) i każdemy polecam.

Pojechaliśmy całą rodziną :) Przemek pilnował Wiktorka a Ezi im towarzyszyła :) Jak przychodzili na halę popatrzeć na treningi to Ezi przyszła do mnie się przywitać a potem prosto do klatki (naszej oczywiście, a nie pierwszej wolnej) i nawet nosa nie wystawiła jak biegaliśmy. Mądre z niej suczydło.


Brak komentarzy: