Ale się chłopakowi urosło! I taki przystojniak z niego, dorośleje... Widzę w nim przyszłą gwiazdę dogfrisbee i na zawodach będzie przyciągał sporo fotografów:) Pamiętaj proszę o filmikach, bo ciekawa jestem jak to wygląda w ruchu. I koniecznie postaraj się o treningi agility z torpedą, bo szkoda tej prędkości;)
1 komentarz:
Ale się chłopakowi urosło!
I taki przystojniak z niego, dorośleje... Widzę w nim przyszłą gwiazdę dogfrisbee i na zawodach będzie przyciągał sporo fotografów:)
Pamiętaj proszę o filmikach, bo ciekawa jestem jak to wygląda w ruchu. I koniecznie postaraj się o treningi agility z torpedą, bo szkoda tej prędkości;)
Czekam na kolejną notkę,
pozdrawiam,
Kinia
Prześlij komentarz